Dawca organów próbował uciec policji ze swoją blondyną. W Rosji z takimi się nie pieszczą

Dawca organów próbował uciec policji ze swoją blondyną. W Rosji z takimi się nie pieszczą

Dawca organów próbował uciec rosyjskiej policji

Podaj dalej

Jazda po drogach w Rosji to często sztuka przetrwania. Wielu kierowców ma nietuzinkowe pomysły, dlatego policja musi być stanowcza i bezwzględna. Przekonał się o tym pewien dawca organów, który podjął szereg fatalnych decyzji.

Nigdy nie rób tego, co ten dawca organów

Do zdarzenia doszło 27 czerwca 2021 r. około godziny 5 rano w nadmorskiej dzielnicy Sankt Petersburga. Policja próbowała zatrzymać do kontroli motocyklistę i jego blondwłosą pasażerkę. Obaj zwrócili uwagę mundurowych tym, że jechali bez kasków. Okazało się, że użytkownik jednośladu to typowy dawca organów, o czym przekona jego szalona jazda podczas pościgu.

Na powyższym nagraniu widać jak motocyklista próbuje wykorzystać każdy fragment drogi i pobocza. W końcu jednak policja zablokowała mu drogę ucieczki i rzuciła się na uciekiniera. Brodaty dawca organów błyskawicznie powędrował na glebę. Ten próbował odgrażać się, że ma kontakty wśród przełożonych policjantów, ale ci ani myśleli go uwolnić. Mężczyzna z eskortą policji trafił do szpitala na badania, a potem wraz z blondyną osiedli w areszcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News