Czy to najpiękniejsza kobieta, która jeździ na tirach? Zachwyca się nią mnóstwo osób

Czy to najpiękniejsza kobieta, która jeździ na tirach? Zachwyca się nią mnóstwo osób

Podaj dalej

Międzynarodowe środowisko kierowców zawodowych ma w swoich szeregach wyjątkową osobę. Mówią, że to najpiękniejsza kobieta, która jeździ na tirach. Zresztą to jej wdzięki zapewniają jej dodatkowe źródło dochodu, które okazało się w pewnym momencie niezbędne.

Piękna kobieta na tirach?

Choć wydawałoby się, że piękne kobiety nie szukają pracy na tirach, to ciężarówki okazały się wielką pasją Blayze Williams. 28-latka z Adelajdy w stanie Południowa Australia tak właśnie zarabia na życie. Jednak w 2018 r. złamała nogę i musiała porzucić to zajęcie na blisko 2 lata. Wciąż musi się jednak oszczędzać i nie brać tylu kursów, co wcześniej.

Wypadek nie zachwiał jednak finansami Blayze, bowiem jest tak popularna w środowisku (i nie tylko), że zaczęła sprzedawać swoje zdjęcia fanom. Na Instagramie śledzi ją prawie 55 tys. ludzi, a wielbicielom sprzedaje gustowne akty, choć co najwyżej topless. Nigdy nie posuwa się do pełnej nagości, a tym bardziej pornografii. Na swoich social mediach pokazuje zajawki ze swoich sesji.

Ile na tym zarabia?

Zdjęcia 28-latki mają takie wzięcie, że rocznie zarabia na nich 150 tys. dolarów australijskich. W przeliczeniu na „nasze” to ponad 400 tys. złotych. Imponujące dochody nie zniechęcają jej jednak do porzucenia kariery truckerki. Mało tego, sama chętnie namawia inne dziewczyny, aby spróbowały takiego zajęcia. – Godziny mogą mijać długo, ale można tu zarobić dużo pieniędzy i jest mnóstwo frajdy – zapewnia Blayze Williams, cytowana przez Daily Mail.

Więcej zdjęć można znaleźć na jej koncie na Instagramie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News