Nie uwierzysz co tym odkurzaczem można sprzątnąć w samochodzie lub warsztacie! Ten pogromca brudu może cię zaskoczyć

Nie uwierzysz co tym odkurzaczem można sprzątnąć w samochodzie lub warsztacie! Ten pogromca brudu może cię zaskoczyć

Odkurzacz Karcher

Podaj dalej

Urządzeniami, które bardzo dobrze sprawdzają się w branży motoryzacyjnej są odkurzacze uniwersalne. Zbierają zarówno wodę, która jest wszechobecna podczas napraw samochodów w warsztacie, jak i zabrudzenia suche, w tym różnego rodzaju pyły.

Czym to jest możliwe?

Jeśli ktoś chciałby przekonać się o możliwości takiego sprzętu, to powinien poszukać wyjątkowego sprzętu firmy Karcher. Ten prawdziwy pogromca brudu to model NT 40/1 Tact Ap L i jest naprawdę mocnym zawodnikiem. Jego system TACT sprawia, że nawet zasysanie dużej ilości pyłu nie powoduje spadku siły ssącej.

Czysty warsztat z Karcher

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Polega to na tym, że w stałych interwałach czasowych filtr jest przedmuchiwany przez silny strumień powietrza zwrotnego. Tym sposobem oczyszcza się go i urządzenie nie traci mocy. W konsekwencji odkurzacz nie zatyka się. Płaski filtr falisty umieszczony jest w specjalnej kasecie, dzięki temu wymiana następuje bez kontaktu z zabrudzeniami a filtr jest chroniony przed uszkodzeniem podczas ciężkiej pracy.

Nie tylko w warsztacie

Odkurzacz wyposażony jest w nowe, ergonomiczne akcesoria: kolanko ssawkę, wąż i rury. Zbiornik tego pogromcy zanieczyszczeń ma pojemność aż 40 litrów.

Odkurzacze uniwersalne nie tylko poradzą sobie z czystością w warsztacie, ale również idealnie nadają się do czyszczenia pojazdów, dzięki dostępności licznych akcesoriów możemy z powodzeniem odkurzać tapicerki i fotele samochodowe.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News