Coś pięknego! Niesamowity drift legendarną Alfa Romeo Giulia Sprint GTA. Tak Włosi świętowali triumf w Euro 2020

Coś pięknego! Niesamowity drift legendarną Alfa Romeo Giulia Sprint GTA. Tak Włosi świętowali triumf w Euro 2020

Drift Alfa Romeo Giulia Sprint GTA

Podaj dalej

Zwycięstwo Włoch w Euro 2020 było momentem niezwykłej radości dla wielu mieszkańców Italii, dlatego ich euforia była czymś wręcz oczekiwanym. Minionej nocy zarejestrowano niezwykłe wideo, pokazujące motoryzacyjny sposób na świętowanie, który fanom starych samochodów powinien przypaść do gustu. Był to perfekcyjny drift w perfekcyjnym, włoskim klasyku, czyli coś nie zdarza się za często.

Cudowny drift cudownym klasykiem

Każde włoskie miasteczko szalało wczoraj z radości, po tym jak rzuty karne zdecydowały o pokonaniu Anglii przez Włochy w finale Euro 2020. Z tej okazji na wyjątkową rzecz zdecydował się pewien właściciel kultowej Alfa Romeo Giulia Sprint GTA z lat 60′. Tylnonapędowa „105-tka” zamiatała bokiem po rondzie aż miło!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Drift&Sip (@leopolemore)

Tę niezwykłą ewolucję można zobaczyć na nagraniu powyżej. Trzeba przyznać, że kierowca Alfy nie robił tego pierwszy raz. Drift wyszedł naprawdę dobrze, a robienie tego w tak drogocennym pojeździe jest niezwykłą rzadkością. Choć nie było to zgodne z przepisami, to po takim sukcesie Włochom można wybaczyć nieco więcej. Dla takich widoków, na pewno było warto zaryzykować!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News