Co ta panienka narobiła na parkingu?! Wyjaśnienie tej zagadki jest inne, niż wszyscy sądzą

Co ta panienka narobiła na parkingu?! Wyjaśnienie tej zagadki jest inne, niż wszyscy sądzą

Podaj dalej

O tym jak wyrwanie czegoś z kontekstu wprowadza w błąd niech przekona rozwój wydarzeń z zabawnej wpadki parkingowej. Film wyświetlony ponad 1,2 mln razy na Tik Toku wywołał niezliczoną liczbę żartów z tego jak jeżdżą kobiety. Kulisy nagrania są jednak inne, niż wielu ludziom się wydawało.

Jak to w ogóle możliwe?

Wideo, które zobaczycie poniżej pokazuje absurdalną sytuację. Chevrolet Silverado utknął na parkingu po tym jak w nadkole dostał się… hydrant. Przedniego lewe koło zostało zablokowane i trzeba było wzywać pomoc drogową. W kadrze nagrania widać młodą dziewczynę, którą wszyscy wzięli za nieogarniętą autorkę tego manewru parkowania.

@camcan1478

This is what my dumbass done today. #dumbass #dumb #funny #foryoupage #hilarious #truck #chevy #wreck

♬ original sound – Bibi Barts

Po tym jak pod filmem pojawiły się tysiące komentarzy, na tiktokowym koncie pojawiło się nowe nagranie z wyjaśnieniem. Ludzie dopytywali „jak to w ogóle możliwe?” lub przerzucali się w coraz bardziej wymyślnych dowcipach o „babach za kierownicą”. Prawda była jednak zupełnie inna, niż wydawało się to większości. Dziewczyna na filmie wcale nie była kierującą!

Jeśli nie panienka, to kto odwalił ten numer?

Tak naprawdę tej wpadki nie zaliczyła żadna przedstawicielka płci pięknej. Zrobił to tata dziewczyny widocznej na filmie, zresztą właściciel tego konta na Tik Toku. Nie jest jasne kto tak irytująco (lub rozbrajająco) śmieje się w tle, ale wszystkie panie mogą czuć satysfakcję. Tę parkingową kompromitację zaliczył facet! Sam w końcu podpisał się na filmie „I’m such a dumbass. Don’t ask” (pol. Jestem takim kretynem. Nie pytajcie).

@camcan1478

#dump #funny #chevy #truck #hilarious #dumbass #comedy #wreck #foryoupage

♬ original sound – Salt life lover.

Mężczyzna ponownie wrzucił film, ale już z tekstowym opisem zdarzenia, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. – Zjechałem, aby pobrać bilet parkingowy i gdy go wciągnąłem skręciłem w prawo i wjechałem w tę cholerstwo – napisał mieszkaniec amerykańskiego stanu Indiana. – Druga część (wideo powyżej) pokazuje jak go zdejmują. To nie była ona, ale ja, jej tata jestem tym kretynem – doprecyzował.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News