Co się dzieje na tych stacjach paliw? Potężna obniżka na Diesel jeszcze tylko kilka godzin [LISTA STACJI]

Co się dzieje na tych stacjach paliw? Potężna obniżka na Diesel jeszcze tylko kilka godzin [LISTA STACJI]

shell-oferuje-zimowego-diesla-wysokiej-jakosci

Podaj dalej

Kierowcy w Polsce mają dziś niepowtarzalną okazję zatankować najlepszej klasy Diesel w mocno obniżonej cenie. Na stacjach paliw jednej z sieci olej napędowy potaniał o kilkadziesiąt groszy na litrze. Listę stacji ze wspomnianą obniżką znajdziesz TUTAJ.

Dlaczego tak duża obniżka na Diesel?

Promocja to efekt wyjątkowej akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. To właśnie w te dni stacje paliw amerykańskiej sieci oferują paliwa premium w cenie paliw podstawowych. Wzbogacony skład paliw premium sprawia, że samochód spalinowy zaczyna działać sprawniej oraz wydłuża się żywotność silnika (TUTAJ dowiesz się jak to możliwe). Z tego względu te paliwa są dużo droższe. Jednak dziś można przekonać się o ich działaniu w cenie jak za zwykły Diesel lub benzynę.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

We wtorki taniej oferowana jest benzyna Shell V-Power 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel. Zawarte w nich uszlachetniacze oczyszczają jednostki napędowe z osadów, które powstają w wyniku jazdy na zwykłym paliwie. Tankując paliwa Shell V-Power pozbywamy się osadów nagaru oraz zapobiegamy ich ponownemu powstawaniu. Efekt czuć natychmiast, bowiem czystszy silnik lepiej spala paliwo. Konsekwencją jest odczucie większej mocy oraz niższe spalanie. Konserwacja paliwami premium stanowi jednocześnie wydłużenie żywotności jednostek napędowych.

Czy na wszystkich stacjach Shell taka promocja?

Wydawałoby się, że skoro jest to akcja sieci Shell, to na wszystkich stacjach paliw obowiązuje akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W teorii tak, ale należy pamiętać, że są w Polsce stacje, które nie są wyposażone w dystrybutory ze wszystkimi paliwami premium. Są one oczywiście w mniejszości, ale dla pewności warto sprawdzić pełną listę TUTAJ. Tam przy każdym adresie wyszczególniono, jakie paliwo można zatankować na danej stacji paliw Shell.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News