Co się dzieje? Marcin Najman wydzwania do ludzi i pyta czy chcą się bić. Telefony dostają nawet polscy kierowcy

Co się dzieje? Marcin Najman wydzwania do ludzi i pyta czy chcą się bić. Telefony dostają nawet polscy kierowcy

Podaj dalej

Marcin Najman ostro wziął się za organizowanie własnych gal MMA. Popularny wojownik niekoniecznie sprasza do siebie największych mistrzów mieszanych sztuk walki. Stawia bardziej na wyjątkowe osobistości, które ostatnio obdzwania i pyta się czy chcą się u niego bić. Telefony otrzymują nawet polscy kierowcy.

Zobacz na GeekBlog.pl: Zostań prezydentem! Realpolitiks II już dostępne na Steam

Dlaczego Najman obdzwania kierowców?

Jednym z celów, jakie postawił przed sobą Marcin Najman jest zorganizowanie pierwszej w historii walki MMA z udziałem czynnych żużlowców. Wyczynowi kierowcy startujący w PGE Ekstralidze kolejno otrzymują zapytania od Najmana, ale jak do tej pory były bokser spotkał się z odmowami. Jak podaje „Przegląd Sportowy”, oferty otrzymali m.in. Daniel Kaczmarek, Michał Gruchalski, Oskar Polis i Mirosław Jabłoński.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak usłyszałem w słuchawce głos Marcina Najmana i pytanie, czy nie wystąpiłbym na Gali, to usiadłem – przyznał kapitan Fogo Unii Leszno na antenie nSport+. – Szybko jednak odmówiłem, bo to nie dla mnie – dodał. Dlaczego w ogóle żużlowcy są celem Marcina Najmana? Oprócz ciągnącej się za nimi popularności, wielu z nich tak naprawdę trenuje sporty walki. Jednak większość woli nie ryzykować kontuzji, która mogłaby ich wyeliminować z rozgrywek na torach.

Żużlowcy znowu w klatce

Z tego względu Marcin Najman musi posiłkować się byłymi żużlowcami. Podczas pierwszej gali MMA-VIP do pojedynku w klatce stanęli Edward Mazur i Dominik Tyman. Zwycięzca tamtej walki (Mazur) znów przyjął propozycję walki, po tym jak do walki wyzwał go inny żużlowiec, Kamil Wieczorek. Na razie na gali MMA-VIP 2 znów zmierzą się dwaj byli żużlowcy, bowiem na ten moment Wieczorek nie ma kontraktu na starty w 2021 r. Event zaplanowano na czerwiec tego roku, a transmisja odbędzie się w systemie pay-per-view (PPV).

Marcin Najman znów przegrał. Tym razem odklepał na egzaminie na prawo jazdy. Czy pytania układał idiota?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News