Co on zrobił?! Skasował 13 aut, przeciął na pół Audi R8 Spyder i jeszcze wrzucił z tego film!

Co on zrobił?! Skasował 13 aut, przeciął na pół Audi R8 Spyder i jeszcze wrzucił z tego film!

audi-r8-spyder-rozbite-na-pol

Podaj dalej

W ostatnią niedzielę na przedmieściach Paryża doszło do szokującego wypadku. Sportowe Audi R8 Spyder w Nanterre roztrzaskano na jednej z ciasnych uliczek tak mocno, że auto złamało się na dwie części. Możliwe, że prawdopodobny sprawca sam się ujawnił, bowiem wrzucił jeszcze do sieci filmik z tego zdarzenia.

Smutne obrazki

Jak donosi Le Parisien, świadkowie zdarzenia mówią, że pojazd z ponad 500-konnym V10 został wynajęty przez grupę mężczyzn arabskiego pochodzenia. Przekazywali sobie „audicę” z rąk do rąk robiąc ogromny hałas w niedzielny wieczór. W końcu jeden z kierowców nie opanował maszyny i uszkodził co najmniej 13 zaparkowanych samochodów!

W wyniku kolizji Audi R8 Spyder rozpadło się na pół. Supersamochód stanął w płomieniach, a sprawcy prawdopodobnie nic nie stało. Tak się podejrzewa po wrzucenia do mediów społecznościowych filmu (powyżej) przez domniemanego sprawcę. – Hamdoulilah (arab. dzięki bogu), wszystko dobrze – mówił mężczyzna paradujący bez koszulki. – Złamaliśmy go, ale wszystko jest w porządku – dodał pokazując rozbite R8 Spyder.

Polowanie na sprawcę

Policja poszukuje sprawcy tego zdarzenia. Co najmniej 5 osób złożyło doniesienia po uszkodzeniu ich samochodów na ulicy, po której szczęśliwie nikt wtedy nie spacerował. Autorzy tego karambolu zaszyli się jednak pod ziemię. Nikt nie trafił tamtego wieczoru do jednego z pobliskich szpitali. Podobno imigranci wynajęli feralnego dnia także Porsche 911.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News