Ciężarówka wioząca wielki kontener bez naczepy to pewnie najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczysz

Ciężarówka wioząca wielki kontener bez naczepy to pewnie najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczysz

Podaj dalej

Internet podbija nagranie chyba najbardziej absurdalnego transportu ciężarowego. Mowa o przewozie wielkiego kontenera, do którego jeden szofer nawet nie potrzebował naczepy.

Patrząc na poniższy film (ruchome krawędzie to efekt stabilizacji obrazu) początkowo myślałem, że naczepa w jakiś sposób została pozbawiona kół. Jednak bliższe przyjrzenie się na ten zestaw doprowadza do jednoznacznego wniosku. Ten kontener osadzono wyłącznie na lawecie! Jak to się w ogóle trzyma?

Tego nie da się odzobaczyć!

Wydaje się, że ten wielki kawał żelastwa był zamocowany tylko jednym pasem na wysokości tylnej osi lawety. Wygląda to jakby zaraz cały zestaw miał się przeważyć, ale mimo to kierowca dzielnie jechał do przodu. Kontener z pewnością musiał być pusty lub załadowany jedynie z przodu, dzięki czemu udało się utrzymać odpowiedni balans.

Zastanawiacie się pewnie z jakiego kraju pochodzi to absurdalne nagranie? Ten wyczyn zarejestrowano na drodze w południowoamerykańskiej Kolumbii. Im dłużej na to spoglądam, to coraz bardziej doceniam jak genialne jest to w swojej głupocie. Dziś już chyba nie zobaczę nic bardziej absurdalnego.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News