Ci nędzni złomiarze nie wiedzieli z czym mają do czynienia. Nie do wiary z jakiego auta buchnęli koła!

Ci nędzni złomiarze nie wiedzieli z czym mają do czynienia. Nie do wiary z jakiego auta buchnęli koła!

Podaj dalej

Gdyby złodzieje złomu byli choć trochę odrobinę bardziej inteligentni, to z pewnością potrafiliby szybko się dorobić. Niezła okazja koło nosa przeszła pewnym dwóm złomiarzom w Londynie, którzy chyba nie do końca wiedzieli, co kradną. Buchnęli bowiem koła z niezwykle unikalnego pojazdu.

Co ci złomiarze zrobili?

Mowa o Mercedesie CLK 63 AMG Black Series, który wyprodukowano w liczbie zaledwie 500 egzemplarzy. Ta limitowana edycja została zaprezentowana 13 lat temu i była niemal kopią ówczesnego samochodu bezpieczeństwa Formuły 1. Bezmyślni złomiarze postanowili ukraść felgi z akurat tak wyjątkowego samochodu.

Nie wszystko poszło jednak po ich myśli. Ten unikatowy Mercedes spadł im z podnośnika podczas odkręcania trzeciego koła. Złodzieje w popłochu uciekli z dwoma kołami. Zajście mocno zbulwersowało fanów motoryzacji i wszsycy mają nadzieję, że właściciel miał odpowiednie ubezpieczenie.

Kolejna kupa żelastwa

Tymczasem złomiarze z pewnością więcej by zarobili sprzedając felgi w całości niż w skupie złomu. Jednak w ich fachu ciężko podejrzewać, że wiedzieli z czego kradną koła. 500-konne coupe z 6,2 litrowym V8 to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Dla złomiarzy był to jednak kupa żelastwa, jak każda inna.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News