Blondynka w Audi Q7 przejechała po emerytce! Nagranie wyjaśniło dlaczego jej nie widziała

Blondynka w Audi Q7 przejechała po emerytce! Nagranie wyjaśniło dlaczego jej nie widziała

Podaj dalej

Do niezwykle pechowego wypadku doszło w połowie lipca w Rosji. Tam młoda blondynka w SUV-ie potrąciła 61-letnią emerytkę. Nagranie z monitoringu może znacząco pomóc teoretycznej sprawczyni wypadku.

Martwe pole

Do tego pechowego incydentu doszło w środę, 15 lipca 2020 r. w mieście Sterlitamak w Baszkirii. Na poniższym filmie widać jak 27-latka po wyjściu ze sklepu wsiada do swojego SUV-a. Za nią po schodach schodzi starsza kobieta, która nagle potyka się i upada na środku handlowej ulicy.

W tym momencie emerytka znajdowała się w tzw. martwym polu. Kierująca Audi Q7 nie miała szans jej zobaczyć, dlatego ruszyła. Szczśliwie szybko zorientowała się, że coś jest nie tak. Do pomocy ruszyli przechodnie i wyciągnęli 61-latkę spod SUV-a. Poszkodowana została zabrana do szpitala.

Koncentracja

Służby wciąż nie zakończyły wyjaśniania tej sprawy. Nagranie jest nowym dowodem, który może zadziałać na korzyść 27-latki, udowadniając, że nie mogła widzieć leżącej na ulicy kobiety. Po wejściu do samochodu najprawdopodobniej zajęła się przeglądaniem telefonu, bowiem siedziała w Audi wystarczająco długo, aby skoncentrować się na tym, co dzieje się przed autem. Sprawę wyjaśnia lokalna policja.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News