Baba z Piotrkowa próbowała osiodłać pickupa. Ale wyrżnęła! Czy ktoś ogarnia co tu się wydarzyło?

Baba z Piotrkowa próbowała osiodłać pickupa. Ale wyrżnęła! Czy ktoś ogarnia co tu się wydarzyło?

Kobieta próbowała załadować się do pickupa w Piotrkowie

Podaj dalej

Wideorejestratory samochodowe co jakiś czas potwierdzają, że gdyby nie kamery, nikt by w pewne sytuacje nie uwierzył. Przykładem tego niech będzie sytuacja z Piotrkowa Trybunalskiego w województwie łódzkim.

Tam przy zbiegu Alei Armii Krajowej i Polnej doszło do absurdalnego wydarzenia na lewym pasie jezdni. Kierowca zabytkowego Forda Ranchero oczekiwał na zwolnienie pasa przez skręcający w lewo samochód. Wtedy do jego pickupa dobiegła para z psem. Kobieta w lekko cygańskiej stylizacji postanowiła załadować się na pakę!

Czy ktoś to może wyjaśnić?

Mężczyzna, kobieta i pies (bez smyczy) stanęli na środku trzypasmowej ulicy jak gdyby nigdy nic. Prowadzący pickupa chyba się lekko przeraził i postanowił po prostu ruszyć. Kobieta zaliczyła glebę na asfalt, ale po tak niezrozumiałej akcji, nikt raczej nie pofatygował się zapytać, czy wszystko w porządku.

Do zarejestrowanego zdarzenia mamy tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Również internauci są kompletnie zdezorientowani. Początkowo mogło wydawać się, że kobieta wsiada do kogoś znajomego, ale obrót spraw to wyklucza. Jeśli ktoś zna kulisy tej srogo pogmatwanej sprawy, dajcie nam znać!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News