Artysta wieś tuningu wsadził dymiący silnik Diesla do Subaru WRX. To nie do wiary! Co mu tu z tyłu wystaje?

Artysta wieś tuningu wsadził dymiący silnik Diesla do Subaru WRX. To nie do wiary! Co mu tu z tyłu wystaje?

subaru-wrx-wies-tuning

Podaj dalej

Wieś tuning dotyka zazwyczaj względnie tanie i powszechne modele samochodów. Jednak spotyka to także tak wyjątkowe pojazdy jak Subaru WRX, które w USA jest bardzo popularne. W oczach miłośników marki, jeden z właścicieli dokonał jednak wyjątkowego okrucieństwa.

Silnik Diesla do subaraka?!

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to wydech tego auta, bowiem jego rozmiary są absurdalne. Podwójne końcówki wyglądają, jakby stanowiły element przygotowań do powrotu człowieka na Księżyc. Na tej planecie raczej niczego się tym nie zyska w kwestii wydajności czy urody. Ta modyfikacja ma jednak pewną paskudną przyczynę.

@real_farmer

#IGotTheMusic #real_farmer #cummins #ford

♬ original sound – real_farmer

Wariat, który jest posiadaczem WRX-a wyrzucił spod maski kultowego boxera, a zamiast tego wrzucił tam silnik Diesla! To w dodatku podatna na tuning i popularna w Stanach Zjedoczonych jednostka koncernu Cummins. Lubują się w nich zwłaszcza skrajni petrolheadzi w pickupach, którzy zlecają modyfikację zwaną coal rolling. Dzięki niej można łatwo puścić chmurę czarnego dymu, czym często trolluje się właścicieli elektrycznych Tesli.

Aerofantazja

Subaru WRX po wieś tuningu
Subaru WRX po wieś tuningu

Jeśli myślicie, że to koniec głupich rzeczy w tym aucie, to chyba nie doceniacie szaleństwa jego właściciela. Choć przy powyższych rzeczach to już drobnostki, bowiem pojazd został udekorowany nadmiarem aerodynamicznych dodatków. Do zwykłego WRX-a, gość zamontował bowiem duży spojler z wersji STI, ale z dodatkowym wspornikami. Na wydajność przepływu powietrza pozytywnie nie wpływa także bagażnik dachowy, ale najwyraźniej sadysta uznał to za konieczne spojlery.

W sieci krąży już kilka fotografii tego biednego subaraka. Na jego widok wiele osób wyciąga telefony, nie mogąc uwierzyć w to, jak można było tak oszpecić ten samochód. Choć oczywiście każdy ma prawo modyfikować własny pojazd jak mu się podoba, to wypada mieć nadzieję, że Amerykanin nie będzie trendsetterem tuningu WRX-a.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News