Adam Małysz ma koronawirusa. Jak czuje się uczestnik pięciu Dakarów i wybitny skoczek?

Adam Małysz ma koronawirusa. Jak czuje się uczestnik pięciu Dakarów i wybitny skoczek?

Podaj dalej

Jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, pasjonat rajdów, Adam Małysz poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Słynny skoczek z Wisły poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych.

42-latek mający na koncie 5 startów w Rajdzie Dakar (13. miejsce w 2014 r.) postanowił zrobić test na COVID-19 po tym jak dowiedział się, że miał kontakt z osobą zarażoną. Wynik testu niestety okazał się pozytywny. Adam Małysz ma koronawirusa.

Jak czuje się Adam Małysz?

Czterokrotny medalista olimpijski wyznał fanom na facebooku, że na razie choroba przechodzi u niego bezobjawowo. – Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia – poinformował Małysz. Triumfator Baja Carpathia 2013 pozostnie w najbliższych dniach w domu na obowiązkowej kwarantannie.

Zaapelował przy okazji do wszystkich osób, z którymi ostatnio miał kontakt, aby wykonały test na obevcność koronawirusa. – Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza – zauważył Małysz. – Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą, dbajcie o siebie i uważajcie – dodał.

Oryginalny wpis Adama Małysza

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Gepostet von Adam Małysz am Montag, 22. Juni 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News