64-letnia emerytka z Płocka ostro zaszalała w Subaru Impreza WRX STI. Przyłożyła w BMW jak tłuczkiem w schabowego [WIDEO]

64-letnia emerytka z Płocka ostro zaszalała w Subaru Impreza WRX STI. Przyłożyła w BMW jak tłuczkiem w schabowego [WIDEO]

64-latka w Subaru spowodowała wypadek

Podaj dalej

Do niecodziennego wypadku doszło w ostatni piątek na ulicach Płocka. W rolę pirata drogowego wcieliła się nieoczekiwanie 64-letnia emerytka, która zasiadła za kierownicą tuningowanego Subaru Impreza WRX STI. Ostra jazda zakończyła się mocnym przyłożeniem w inne samochody.

Do zdarzenia doszło przy ul. Łukasiewicza w Płocku. Nagle zza skrzyżowania wyłoniło się pędzące Subaru Impreza WRX STI. Samochód agresywnie ściął drogę przez chodnik, a potem nie zmieścił się w swoim pasie, taranując BMW i Peugeota (jego kierowca trafił do szpitala). Zajście nagrał wideorejestratorem jeden z poszkodowanych w tym wypadku.

Na wideo powyżej widać, że Subaru Impreza WRX STI było po tuningu, co sugeruje oklejenie w rajdowe barwy Subaru World Rally Team. Można tylko się domyślać, że sportowy sedan z napędem na 4 koła miał co najmniej ok. 300 KM. Jakież było zdziwienie uczestników wypadku oraz policji, gdy okazało się, że cywilną rajdówkę prowadziła… 64-letnia emerytka.

Co za kierownicą subaraka robiła 64-latka?

O sprawie pisał m.in. Tygodnik Płocki, ale lokalna policja nie udzieliła więcej szczegółowych informacji. Na zdjęciach widać, że z Subaru odpadło przednie lewe koło. W całej tej historii nurtujące jest to, dlaczego 64-letnia kobieta prowadziła samochód wymagający sporych umiejętności? W tak mocnej maszynie jak Subaru Impreza WRX STI niedoświadczona osoba może łatwo stracić panowanie i spowodować groźny wypadek.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News