5 marca koniec z zapisywaniem się na jednorazowy bon na paliwo! Polacy w weekend mają ostatnią szansę na zapomogę

5 marca koniec z zapisywaniem się na jednorazowy bon na paliwo! Polacy w weekend mają ostatnią szansę na zapomogę

Jednorazowy bon na paliwo do 5 marca

Podaj dalej

Wysokie ceny paliw do dziś spędzają sen z powiek wielu kierowcom w Polsce. Warto pamiętać, że tylko do 5 marca można zapisać się na odbiór zapomogi w tym zakresie. Polakom przysługuje bowiem jednorazowy bon na paliwo Orlenu, którym za darmo zatankujemy nawet pół baku samochodu. Szczegóły tej akcji czytelnie przedstawiono TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Oto jak można dostać bon na paliwo

Ta wyjątkowa akcja promocyjna nieubłaganie dobiega końca, choć nie jest wykluczone, że może zostać jeszcze przedłużona. Jednorazowy bon na paliwo jest przekazywany w formie karty upominkowej Orlenu. Oznacza to, że wystarczy okazać ją po zatankowaniu paliwa na stacjach Orlenu lub sieci Bliska, by uregulować określoną część rachunku. Bony mają różne limity w zależności od spełnienia warunków promocji, które opisano TUTAJ.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Karta upominkowa jest nagrodą za postawienie na bezpieczeństwo. Żeby ją otrzymać należy wejść TUTAJ, wybrać innowacyjne opony Michelin i kupić komplet 4 szt. Jeśli nabędziemy ogumienie w rozmiarze 16 lub 17 cali to karta będzie mieć 60 zł limitu. Zakup opon 18-calowych lub większych nagradzany jest limitem 120 zł do wykorzystania. Warunkiem otrzymania bonu jest brak zwrotu towaru, dlatego wysyłka następuje w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia. Nagrodę otrzymamy listem poleconym przez Pocztę Polską.

Długofalowe oszczędności

Oszczędności na paliwie otrzymuje się tu jednak więcej za sprawą innowacyjności opon Michelin. Ich zoptymalizowany opór toczenia wpływa na niższe zużycie paliwa samochodu. Udało się to osiągnąć przy zachowaniu imponujących parametrów bezpieczeństwa. Co więcej, zaoszczędzimy też długofalowo na samych oponach dzięki technologii EverGrip. Zapewnia ona utrzymanie wydajności na długie lata, bo opona będzie spełniać swoje zadanie nawet, gdy stępimy bieżnik do 1,6 mm. Po kilku najbliższych sezonach nie będzie konieczności zakupu nowych opon.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Wspomniane innowacje znajdziemy w wielu rodzajach opon. Obecnie dużym wzięciem cieszy się ogumienie, które wydaje się dobrze dopasowane do naszego klimatu. Chodzi o najnowszą generację opon całorocznych Michelin CrossClimate 2. Ich wydajność o każdej porze roku potwierdzają wyniki testów, które znajdziemy TUTAJ. Oprócz tego w promocji biorą udział opony zimowe, które teraz można na być w naprawdę dobrej cenie. Jest to model Michelin Alpin 6 zapewniający bardzo krótką drogę hamowania w zimowych warunkach oraz niezwykle precyzyjny Michelin Pilot Alpin 5. To właśnie te opony montuje się fabrycznie na autach klasy premium jak Porsche, BMW, Audi czy Mercedes-AMG.

Dokładne opisy opon oraz regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News