3-latek wypadł z kręcącego się busa! Wstał i zaczął go gonić, rodzic wisiał przez okno. Co tam się działo?!

3-latek wypadł z kręcącego się busa! Wstał i zaczął go gonić, rodzic wisiał przez okno. Co tam się działo?!

Podaj dalej

Nieprawdopodobną historię zarejestrowano na początku tego miesiąca w rosyjskim Chabrowsku. Na jednej z ulic doszło do wypadku, w którym omal nie zginęło 3-letnie dziecko.

Do tego niezwykłego incydentu doszło 4 czerwca 2020 r. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca minibusa zaczął zawracać przed światłami. Wówczas wjechała w niego rozpędzona Toyota Carina. Kierowca busa stracił przytomność, choć nie wiadomo czy jeszcze nie przed niebezpiecznym manewrem.

Przypadkowy bohater

Zderzenie było tak potężne, że przez okno wypadł 3-letni chłopiec. Prawdopodobnie siedział niezapięty na kolanach rodzica, który nieprzytomny zwisał przez prawe przednie drzwi. Zdezorientowane dziecko zostało uratowane przez stojącego obok kierowcę Forda Focusa.

Mężczyzna ostrożnie ściągnął chłopca z ulicy, po której krążył minibus bez żadnej kontroli. W końcu pojazd uderzył w barierę energochłonną. Szczęśliwie nikt w tej szalonej akcji nie zginął, choć do tragedii było bardzo blisko. Sytuacja przypomina także, dlaczego tak ważne jest prawidłowe przewożenie dzieci w samochodach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News