Myjnia na miarę XXI wieku

Myjnia na miarę XXI wieku

Kbrush_iQ_app_03_CI15_300 dpi (jpg)

Podaj dalej

Nowoczesne pojazdy to większe rozmiary i zapotrzebowanie na nowe systemy mycia. Aby sprostać tym wymaganiom, firma Karcher zaprojektowała nowe systemy służące do mycia pojazdów.

Nowe możliwości systemów to możliwości m.in. czyszczenia wysokociśnieniowego na różnych poziomach, wykrywania konturu pojazdu przez szczotki boczne, wydajnego i sprawnego mycia kół oraz bardzo skutecznego osuszania za pomocą listwy, która podąża za kształtem pojazdu. Wszystkie te usprawnienia gwarantują, że firmy zajmujące się produkcją, stacje serwisowe lub dealerzy samochodów otrzymują funkcjonalny oraz niezawodny system mycia pojazdów.

Mniejsze koszty eksploatacji dla firm

W systemie Klean!Star z linii CWB 3 firma Karcher koncentruje się zarówno na funkcjonalności, jak i świadomości kosztów. Firmy, które chcą obniżyć koszty eksploatacji i dbać o środowisko, mogą również oszczędzać wodę. Dzięki opcji zaopatrywania szczotki w wodę z odzysku podczas drugiego cyklu zmywania. Tylko proces płukania przeprowadza się przy użyciu świeżej wody.

Idealny sprzęt do sprzątania samochodu – Karcher WD 4 Car

Z myślą o nowoczesnych samochodach

Od kilku lat obserwujemy tendencję producentów do zwiększania rozmiarów samochodów. Ta myjnia bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem szerszych lusterek jak i większych kół. Natomiast regulowany poziom pracy szczotki dachowej pozwala na dokładne oczyszczanie powierzchni pojazdu.

Do mycia dachu dostępne są dwa warianty. Jeden z dyszami stałymi, a drugi z dyszami regulowanymi pod kątem 30 stopni. Dla wszystkich wersji dostępne są różne pompy wysokociśnieniowe, co pozwala wybrać odpowiedni poziom ciśnienia i wydatku wody. Regulowana pod kątem 30° listwa osuszająca dach dopasowuje się do kształtu pojazdu i prowadzi do szybkiego i efektywnego osuszania przedniej i tylnej części pojazdu. Bardzo ważna jest także opcja mycia podwozia. Zabieg ten świetnie sprawdza się po okresie zimowym i pozwala dokładnie wypłukać pozostałości soli i nalotów drogowych.

Koncepcja systemu mycia pojazdów Klean!Star uzupełniona jest przez środki czyszczące Klean!Line. Dzięki zastosowaniu ultra wysokich koncentratów można osiągnąć wspaniałe rezultaty w oszczędny sposób, dodatkowo pozwala to na optymalizację czasu. W ofercie znajdują się środki wspomagające proces suszenia, nabłyszczające oraz dokładnie zabezpieczające lakier wraz z efektem wypierania wody.

System mycia pojazdów może być dostarczony jako zmontowana całość, dzięki czemu instalacja całego systemu trwa kilka dni. Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta.

Przydatne aplikacje na telefon dla kierowcy

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News