Motocyklista oszukał przeznaczenie. Wpadł pod koła naczepy ciężarówki

Motocyklista oszukał przeznaczenie. Wpadł pod koła naczepy ciężarówki

366-127101

Podaj dalej

W miejscowości Bałdowo miała miejsce scena, której nie powstydziłby się reżyser filmu akcji. Motocyklista wpadł pod koła naczepy ciężarówki. Cudem uszedł z życiem. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

28 maja br. przed godziną 10.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bałdowo. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 32-letni motocyklista podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego przewrócił się i wpadł pod koła naczepy ciężarówki. W wyniku tego zdarzenia kierowca jednośladu został zabrany do tczewskiego szpitala. Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny pojazdów uczestniczących w zdarzeniu drogowym. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia. Na podstawie wykonanych policyjnych czynności stróże prawa będą wyjaśniać teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Kolejne niecodzienne rozwiązanie znalezione w pojeździe przez ITD

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Każdy kierowca musi mieć na względzie bezpieczeństwo własne, ale też innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: Policja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News