Mobilne centrum czyszczące Karcher to zbawienie dla zawodników. Na pustyni to luksus

Mobilne centrum czyszczące Karcher to zbawienie dla zawodników. Na pustyni to luksus

Mobilne centrum czyszczące Karcher to zbawienie dla zawodników.  Na pustyni to luksus

Podaj dalej

Możliwość szybkiego i bardzo dokładnego umycia samochodu po dakarowym etapie jest bardzo ważna. Podkreślają to wszyscy zawodnicy zapytani o mobilne centrum czyszczące Karcher.

Wysokociśnieniowe urządzenia do ręki i w kilka minut samochód błyszczy – w normalnym świecie to norma. Wystarczy rozłożyć swój domowy sprzęt, albo wyjechać na miasto i z marszu załatwiamy coś, co kiedyś w tradycyjny sposób zabierało nam mnóstwo czasu.
Co jednak zrobić, kiedy każdego dnia robimy kilkaset kilometrów po pustyni, na której nie ma nic oprócz piasku, kamieni i wydm? Tu zbawienne jest mobilne centrum czyszczące Karcher, które towarzyszy Dakarowi drugi rok z rzędu.

Zawodnicy podkreślają na każdym roku, że centrum Karcher pełni bardzo ważną rolę. Przede wszystkim możemy błyskawicznie umyć każdy pojazd w najmniejszym szczególe. To później okazuje się zbawiennym przy pracach serwisowych. Oprócz tego wysokociśnieniowe urządzenia są pierwszym mechanikiem. Pod strumieniem wody szybko obnażone zostaną uszkodzenia, czy poluzowane części. Dzięki temu od razu będziemy mieli obraz tego, na co należy zwrócić uwagę podczas serwisu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News