Zawodnik NFL wjechał swoim Camaro do jeziora Erie!

Zawodnik NFL wjechał swoim Camaro do jeziora Erie!

chevy camaro wypadek

Podaj dalej

Zawodnik Arizona Cardinals Jeremiah Lamont Braswell został aresztowany przez policję pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w Put-In-Bay na wyspie South Bass w stanie Ohio, gdzie 23-latek wjechał swoim Camaro do jeziora.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia stwierdzili, że pomarańczowy Chevrolet Camaro zjechał z nasypu i zatrzymał się w jeziorze Erie. Gdy funkcjonariusze podeszli do samochodu, zastali Braswella na siedzeniu kierowcy próbującego dalej jechać.

W komunikacie prasowym policja stwierdziła, że mowa zawodnika NFL była niewyraźna i że nie był w stanie wyjaśnić, jak jego auto wylądowało w wodzie. To tylko potwierdza jak mocno nadużył tego dnia alkoholu.

Zdjęcia wykonane przez policję pokazują uszkodzonego Camaro stojącego w wodzie.

Świadkowie zdarzenia powiedzieli policji, że widzieli jak samochód Braswella zjechał z drogi i spadł z nasypu do wody. W samochodzie nie było innych pasażerów, a osoby postronne nie zostały ranne. Młody zawodnik będzie musiał spodziewać się konsekwencji nie tylko ze strony stróżów prawa, ale i klubu.

Studenci przerobili Chevroleta Camaro z 2016 roku na elektryka

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News