Zapomniał o zdrowym rozsądku na drodze i omal nie doprowadził do wypadku! Wrzucamy ku przestrodze! [WIDEO]

Zapomniał o zdrowym rozsądku na drodze i omal nie doprowadził do wypadku! Wrzucamy ku przestrodze! [WIDEO]

Podaj dalej

Ostatnie dni sprawiły, że mogliśmy poczuć prawdziwy powiew wiosennej pogody. Ciepłe i słoneczne dni sprawiły, że na drogach pojawiło się więcej motocyklistów. Niestety, ale niektórzy z nich przez te kilka miesięcy przerwy, zapomnieli o przepisach drogowych i zdrowym rozsądku na drodze.

Zapomniał o zdrowym rozsądku na drodze

Pierwsze ciepła i słoneczne dni sprawiły, że motocykliści wyciągnęli swoje maszyny z garażu i ruszyli w trasę. Niestety jak to często bywa, niektórzy z nich zapomnieli o zdrowym rozsądku…

Zapomniał o zdrowym rozsądku na drodze

Całe zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu w okolicach Środy Śląskiej. Widoczny na poniższym nagraniu motocyklista zbliżał się do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem. Zdrowy rozsądek sugerowałby, żeby zwolnić. Niestety, ale motocyklista podjął inną decyzję – chciał jeszcze wyprzedzić kierowcę samochodu jadącego przed nim. Udało mu się, ale czy naprawdę było warto?

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Motocyklista zmuszony do hamowania, prawie się przewrócił i wjechał na główną drogę prosto przed nadjeżdżającego Mercedesa. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji kierowcy auta, który przyhamował i odbił w lewo, udało się wszystkim wyjść cało z tej sytuacji. Jakby tego było mało, manewr kierowcy Mercedesa mógł się skończyć dla niego tragicznie, ponieważ z naprzeciwka jechał rozpędzony TIR. Zobaczcie sami!

Żródło: https://youtu.be/rSqyLks9vrM

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News