Wyprzedzanie pasem awaryjnym, brawurowa i niebezpieczna jazda, a na koniec kompromitacja! [WIDEO]

Wyprzedzanie pasem awaryjnym, brawurowa i niebezpieczna jazda, a na koniec kompromitacja! [WIDEO]

Podaj dalej

Widoczna na poniższym nagraniu brawurowa jazda i ryzykowne wyprzedzanie, to kolejny przykład ogromnej głupoty na drodze, którą tym razem wykazał się kierowca Porsche. Nie dość, że tylko się ośmieszył, to jeszcze stworzył ogromne zagrożenie na drodze. Zobaczcie sami, bo warto!

To wyprzedzanie nie przyniosło żadnego efektu

Widoczny na nagraniu kierowca, minął się chyba z powołaniem. Obserwując jego zachowanie na drodze, nie mamy żadnej wątpliwości, że powinien zostać kierowcą wyścigowym. Jego jazda sugerowała, że znajduje się na torze wyścigowym, a nie na drodze publicznej.

wyprzedzanie

Porsche i kilka innych samochodów jechało lewym pasem i mijało wolniejsze pojazdy. Jednak wspomniany wyżej kierowca ewidentnie chciał jechać jeszcze szybciej, co skutecznie uniemożliwiał mu jadący przed nim kierowca białego busa. Nie zastanawiając się za długo, wziął sprawy w swoje ręce i postanowił trochę „poszaleć” na drodze. Urządził sobie slalom między jadącymi samochodami, wykorzystując do tego celu nawet pas awaryjny.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jego jazda była skrajnie nieodpowiedzialna, co pokazuje poniższe nagranie. Już na samym początku wyprzedzania, omal nie wjechał w samochód jadący prawym pasem i tylko dzięki zjechaniu na pas awaryjny uniknął zderzenia. Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że kierowca Porsche nic nie zyskał na tym bardzo ryzykownym manewrze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News