Wyprzedzanie na pasach i kolejny pokaz głupoty! To się nazywa instant karma [WIDEO]

Wyprzedzanie na pasach i kolejny pokaz głupoty! To się nazywa instant karma [WIDEO]

wyprzedzanie na pasach-instant karma

Podaj dalej

To już kolejny raz, kiedy postanowiliśmy pokazać Wam taką sytuację. Widać, że niektórzy kierowcy są bardzo odporni na wiedzę i ciągle popełniają to samo wykroczenie. Wyprzedzanie na pasach, bo o tym mowa, to jedna z najgorszych rzeczy jaką może wykonać kierowca na drodze. Naraża na niebezpieczeństwo osoby, które znajdują się w obrębie przejścia lub bezpośrednio na nim.

Wyprzedzanie na pasach i szybka karma

Manewr wyprzedzania na pasach to bardzo niebezpieczne i niestety dość częste zjawisko na polskich drogach, za które grozi mandat i punkty karne. Przeglądając internet trafiliśmy na kolejny tego typu przypadek.

wyprzedzanie na pasach

Na poniższym nagraniu widzimy, jak samochód zbliża się do przejścia dla pieszych. Wyraźnie hamuje i ma zamiar przepuścić pieszych, którzy chcą przejść na drugą stronę ulicy.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Niestety, ale inny z kierowców jadący lewym pasem, popełnił błąd, który na szczęście nie zakończył się tragedią. Nie zareagował odpowiednio na sytuację na drodze. Na jego nieszczęście, całą sytuację widział patrol policji, który w przeciwieństwie do kierowcy czarnego samochodu zareagował bardzo szybko – to się nazywa instant karma!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News