Wyprzedzanie na czołówkę! Czy ten kierowca zrobił to specjalnie?! [WIDEO]

Wyprzedzanie na czołówkę! Czy ten kierowca zrobił to specjalnie?! [WIDEO]

wyprzedzanie na czołówkę

Podaj dalej

Oglądając takie nagrania stwierdzamy, że zachowanie niektórych kierowców jest tak idiotyczne, że ciężko jest coś sensownego napisać. To wyprzedzanie na czołówkę stworzyło ogromne zagrożenie dla samego kierowcy i innych uczestników ruchu. My nie mamy wątpliwości, za coś takiego, powinno się odbierać prawo jazdy!

Idiotyczne wyprzedzanie na czołówkę

Niektórzy kierowcy wykonują manewr wyprzedzania w nieodpowiednich miejscach. Takie zachowanie sprawia, że stwarzają śmiertelne zagrożenie dla siebie oraz dla innych uczestników ruchu.

wyprzedzanie na czołówkę

Widoczny na poniższym nagraniu kierowca białego busa wyprzedzał samochód ciężarowy. Nie przeszkadzał mu w tym fakt, że z naprzeciwka jechał autor tego nagrania. Po obejrzeniu tego nagrania, możemy przypuszczać, że swój manewr wykonał z premedytacją. On po prostu założył, że kierowca jadący prawidłowo „ucieknie” na pobocze, a w tym wypadku na pas awaryjny.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Tylko dzięki reakcji autora nagrania, który zjechał w prawo, udało się uniknąć czołowego zderzenia i niemal pewnej tragedii. Nagranie wrzucamy ku przestrodze!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News