To wyprzedzanie omal nie skończyło się tragedią! Czy on to zrobił specjalnie?! [WIDEO]

To wyprzedzanie omal nie skończyło się tragedią! Czy on to zrobił specjalnie?! [WIDEO]

wyprzedzanie TIR-ów

Podaj dalej

Oglądając tego typu nagrania stwierdzamy, że zachowanie niektórych kierowców jest tak idiotyczne, że ciężko jest coś sensownego napisać. To wyprzedzanie kierowcy TIR-a stworzyło ogromne zagrożenie na drodze i mogło doprowadzić do tragedii. Nie mamy żadnej wątpliwości, że za coś takiego, powinno się bezwzględnie odbierać prawo jazdy!

To wyprzedzanie mogło skończyć się tragicznie!

wyprzedzanie

Niektórzy kierowcy wykonują manewr wyprzedzania w nieodpowiednich miejscach. Takie zachowanie sprawia, że stwarzają śmiertelne zagrożenie dla siebie oraz dla innych uczestników ruchu.

Widoczny na poniższym nagraniu kierowca niebieskiego TIR-a wyprzedzał inny samochód ciężarowy. Nie przeszkadzał mu nawet samochód (autor nagrania), który jechał z przeciwka. Po obejrzeniu tego nagrania, przypuszczamy, że swój manewr wykonał z pełną premedytacją. On po prostu założył, że kierowca z przeciwka zjedzie mu na pas awaryjny.

wyprzedzanie

Tylko dzięki błyskawicznej reakcji autora nagrania, udało się uniknąć czołowego zderzenia i niemal pewnej tragedii. Nagranie wrzucamy ku przestrodze!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News