To się nazywa hardcorowy kulig! 155 km/h na sankach! [WIDEO]

To się nazywa hardcorowy kulig! 155 km/h na sankach! [WIDEO]

hardcorowy kulig

Podaj dalej

Kulig samochodowy to bardzo ryzykowna atrakcja. Gdy dodamy do tego zawrotną prędkość 155 km/h, to śmiało możemy stwierdzić , że jest to hardcorowy kulig. Taka „zabawa” jest nie tylko niebezpieczna dla uczestników, ale wiąże się także z kosztownymi konsekwencjami dla kierowcy.

Z kopyta kulig rwie…

W okresie zimowym, niektórzy z kierowców decydują się zorganizować kulig samochodowy. Mimo, że nie jest to już tak popularna forma rozrywki jak kiedyś, to w dalszym ciągu znajdują się amatorzy takich przejazdów. Taka zabawa jest jednak bardzo niebezpieczna i grozi kosztownymi konsekwencjami.

kulig

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

…i to taki hardcorowy kulig

W internecie krąży ostatnio nagranie, na którym pokazano przejazd takim kuligiem z zawrotną prędkością 155 km/h! Jak dla nas, to czyste szaleństwo i totalny idiotyzm. Wystarczyłoby, żeby w czasie takiej jazdy „saneczkarz” trafił na jakąś dziurę lub kamień i mogłoby skończyć się tragiczne.

Czasami szokuje nas ludzka głupota. Zastanawiamy się, dlaczego niektórzy potrafią ryzykować własnym zdrowiem dla „chwili” rozrywki. My ze swojej strony odradzamy taką formę zabawy, bo oprócz konsekwencji zdrowotnych dla uczestników, może to także grozić konsekwencjami finansowymi dla kierowcy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News