To było najgorsze holowanie w historii! Ta akcja na parkingu, skończyła się zniszczeniem samochodu

To było najgorsze holowanie w historii! Ta akcja na parkingu, skończyła się zniszczeniem samochodu

holowanie

Podaj dalej

Pewnie nie jeden raz zdarzyło się Wam, że samochód odmówił posłuszeństwa, a sami nie byliście w stanie naprawić usterki na miejscu. W takiej sytuacji konieczne było holowanie pojazdu na parking, pod dom lub do warsztatu.

Czasami życie pisze różne scenariusze. Są takie sytuacje, kiedy trzeba komuś pomóc i zaholować go np. do warsztatu. Jednak wbrew pozorom, holowanie samochodu, to nie taka prosta rzecz, jakby się mogło wydawać.

Bezmyślne holowanie

Holowanie samochodu wymaga konkretnego wyposażenia oraz odpowiedniego przygotowania pojazdu. Należy także robić to w odpowiedni sposób, ponieważ nieumiejętne odholowanie możne np. skutkować uszkodzeniem zawieszenia lub innych części podwozia. Na poniższym nagraniu, mamy do czynienia z takim właśnie bezmyślnym holowaniem.

holowanie

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

Oglądając ten film, nie spodziewaliśmy się, że można wpaść na tak idiotyczny pomysł. Ktoś wpadł na „genialny” pomysł, żeby linę do holowania zaczepić o aluminiowe obręcze kół. Naprawdę, nie mamy pojęcia jak to miało działać. Efekt końcowy tego holowania możecie zobaczyć poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News