To był pościg rodem z filmów akcji! Złodzieje uciekali alejkami parkowymi

To był pościg rodem z filmów akcji! Złodzieje uciekali alejkami parkowymi

Podaj dalej

Na pewno widzieliście już wiele nagrań z policyjnych pościgów, ale ten, który miał miejsce w Norwegii na pewno warto zobaczyć, bo wymagał od policjantów nie lada umiejętności w prowadzeniu pojazdu.

Pościg w parku

Pościg za złodziejami biżuterii, należał do tych z gatunku bardzo niebezpiecznych. Uzbrojeni w broń przestępcy, dokonali włamania i kradzieży w sklepie jubilerskim, a następnie zaczęli uciekać na skuterze.

Policja bardzo szybko namierzyła podejrzanych. W pościg za złodziejami ruszył jeden z wozów policyjnych. Po kilkudziesięciu minutach cała akcja z ulic miasta przeniosła się do parku, gdzie przestępcy liczyli na zgubienie pościgu.

Niestety dla nich, pomylili się, bo pojazd policyjny wjechał do parku za nimi. Pościg alejkami parkowymi wymagał od policjantów nie lada umiejętności, ponieważ w parku przebywało wiele postronnych osób, które mogły ucierpieć w wyniku nieumyślnego potrącenia.

Na nagraniu widzimy m.in. jak radiowóz przejeżdża na centymetry od mężczyzny z wózkiem oraz młodej dziewczyny. Po kilku minutowym pościgu, policjanci podjęli decyzję o zakończeniu tej gonitwy i wjechali w skuter.

Przestępcy zostali aresztowani i odpowiedzą za popełnione czyny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News