Te filmowe cacka zna każdy. Teraz możesz je kupić

Te filmowe cacka zna każdy. Teraz możesz je kupić

Podaj dalej

Batman, Pogromcy duchów i Powrót do przyszłości… któż nie zna tych filmów. Przypuszczam, że każdy z nas widział je i to nie jeden raz. Nieważne, czy Wam się podobały czy nie. Na pewno każdy z Was doceni samochody, które były częścią tych niezapomnianych produkcji. A czemu o tym piszę? Wkrótce bowiem trafią one na aukcję.

Takie „cacka” w waszym garażu?

Te pojazdy trafią na aukcję Skipco Auto Auction w Ohio już 1 sierpnia. Będzie ona miała limit 120 chętnych osób obecnych na miejscu i nieograniczoną liczbę online. Zainteresowane kupnem osoby będą musiały zarejestrować się przed rozpoczęciem licytacji.

Batmobil, Ectomobil i DeLorean…

Zacznijmy od Batmobila, który w tym zestawieniu jest wyjątkowy, ponieważ bazuje na niestandardowym nadwoziu i oferuje wyjątkowe wnętrze. Jego podstawą jest Chevrolet Caprice z 1995 roku z 5,7-litrowym silnikiem V8 pod długą maską.

Batmobil

Ectomobile, to z kolei przerobiony Cadillac z 1959 roku. Na jego drzwiach znajduje się emblemat Pogromców Duchów wraz z całym wyposażeniem na dachu. Nie jest też doskonały, bo dręczy go łuszczący się lakier i pęknięta szyba, czego niestety nie widać na załączonych zdjęciach.

Ectomobil

Całość zamyka DeLorean z 1981 roku, który ma nawet autograf aktora Christophera Loyda, który grał doktora Emmetta Browna.

DeLorean

Ciekawe jest to, że samochody dopuszczono do aukcji, w związku z ich przejęciem przez władze stanowe. Dotychczasowego właściciela skazano na prawie 8 lat więzienia za działalność związaną z handlem narkotykami.

To co, ktoś chętny na te „cacka”?

Robert Downey Jr. i jego garaż. Oto czym jeździ filmowy Iron Man

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News