Szokujący wypadek motocyklistów przy 300 km/h! Niestety, ale są ofiary

Szokujący wypadek motocyklistów przy 300 km/h! Niestety, ale są ofiary

Podaj dalej

Jazda na motocyklu jest bardzo uzależniająca i daje sporą dawkę adrenaliny. Jeśli planujecie trochę sobie pojeździć, to róbcie to w bezpieczny i odpowiedzialny sposób, bo skutki mogą być naprawdę tragiczne. Niestety, ale przekonali się o tym motocykliści, którzy jechali blisko 300 km/h! Poniższy materiał filmowy wrzucamy ku przestrodze.

Ależ wypadek motocyklistów!

Jazda motocyklem z prędkością blisko 300 km/h nie należy do najmądrzejszych. Nie trzeba być Einsteinem, żeby wiedzieć, że finał takiej „zabawy” może być tylko jeden. Niestety, przekonali się o tym motocykliści z poniższego nagrania, dla których ta „przejażdżka” skończyła się tragicznie.

Na drodze może się zdarzyć wszystko, a przy prędkościach blisko 300 km/h nie ma czasu na żadną reakcję. Tym razem, wszystko trwało dosłownie ułamki sekund, między szybką jazdą, a wypadkiem motocyklistów.

Na poniższym nagraniu, widzimy jak motocyklista jadący z prawej strony, wpada na wolniej jadący od niego pojazd. Nie jesteśmy jednoznacznie w stanie stwierdzić, czy był to inny motocykl czy samochód. Niestety, finał tej jazdy był tragiczny w skutkach. Motocykliści nie przeżyli wypadku.

Czytaj także: To była przykra niespodzianka. Motocyklista uderzył w stojący samochód. Kto jest winny?

Szybko, czyli ile? Dla jednych to 100 km/h, dla drugich to 200 km/h, a dla jeszcze innych to 300 km/h. Pamiętajmy, że jaka by to wartość nie była, to jeżdżąc z takimi prędkościami, ryzykujemy życie swoje i innych, a każdy nawet najmniejszy błąd, może doprowadzić do tragedii.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News