Straszliwy wypadek motocyklisty. Czołówka z wozem strażackim! Nie miał żadnych szans

Straszliwy wypadek motocyklisty. Czołówka z wozem strażackim! Nie miał żadnych szans

wypadek motocyklisty

Podaj dalej

Poniższy materiał filmowy przedstawia bardzo groźny wypadek motocyklisty, którego nie polecamy oglądać ludziom o słabych nerwach. Filmik wrzucamy oczywiście ku przestrodze.

Do tego bardzo groźnego wypadku doszło już dość dawno temu. Niemniej jednak, postanowiliśmy go przypomnieć i pokazać jak łatwo może dojść do wypadku podczas jazdy na motocyklu.

Jak łatwo brawura może wziąć górę i doprowadzić do wypadku, dobitnie zobaczyliśmy na tym nagraniu. Na filmie z kamery umieszczonej na kasku motocyklisty, widać jak jedzie on krętą górską drogą. Z przeciwka nic nie jedzie, w związku z czym, motocyklista pozwala sobie na coraz bardziej odważne i ryzykowne pokonywanie zakrętów. Niestety dla niego, w pewnym momencie z naprzeciwka nadjeżdża wóz strażacki. Kompletnie zaskoczony kierowca motocykla zderza się z nim czołowo.

Na szczęście, autorowi tego nagrania udało się przeżyć ten poważny wypadek. Doznał on bardzo wielu złamań. Prawdopodobnie, gdyby nie profesjonalny sprzęt jaki miał na sobie motocyklista, to nie przeżyłby tego wypadku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News