Spokojna jazda w nocy zamieniła się w prawdziwy koszmar. Przerażająca maszyna wyłoniła się z ciemności

Spokojna jazda w nocy zamieniła się w prawdziwy koszmar. Przerażająca maszyna wyłoniła się z ciemności

jazda w nocy

Podaj dalej

Jak wszyscy dobrze wiemy, jazda samochodem w nocy, wymaga od kierowcy dużej koncentracji i skupienia. Chwila nieuwagi, może doprowadzić do wypadku lub kolizji.

Jazda w nocy…

Jedni ją uwielbiają, a drudzy nienawidzą. Z jednej strony znikomy ruch na drodze, a z drugiej gorsza widoczność i możliwość potrącenia jakiegoś zwierzęcia, które nocą zaczynają swoją aktywność. Czasami bywa też tak, że na drodze możemy spotkać inne przeszkody.

Przywalił i wylądował na poboczu

Nie znamy dnia ani godziny, kiedy z pozoru spokojna jazda, może zakończyć się poważnym wypadkiem. Ten kierowca miał bardzo dużego pecha. Jadąc sobie spokojnie drogą, przywalił w stojący na drodze ciągnik rolniczy z przyczepionym pługiem. Nie wiemy, dlaczego traktor stał akurat w tym miejscu, ale prawdopodobnie wyjeżdżał z pobliskiego pola i pech chciał, że akurat wtedy nadjechał autor nagrania.

jazda w nocy

Kto jest winny? Kierowca ciągnika, czy prowadzący samochód osobowy?

Z informacji od autora nagrania, dowiadujemy się, że odpowiedzialność za to zdarzenie ponosi kierowca traktora. Nie oświetlił w odpowiedni sposób swojego pojazdu i otrzymał mandat w wysokości 500 złotych i 8 punktów karnych.

Uważacie, że słusznie? Zobaczcie i oceńcie sami!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News