Ryzykowne wyprzedzanie zakończone glebą. Niewiarygodne, co próbował zrobić ten motocyklista [WIDEO]

Ryzykowne wyprzedzanie zakończone glebą. Niewiarygodne, co próbował zrobić ten motocyklista [WIDEO]

Podaj dalej

W czasie jazdy motocyklem po zatłoczonych ulicach musimy pamiętać, że niebezpieczeństwo może czyhać wszędzie. Nawet krótka chwila dekoncentracji może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji. Za dobry przykład, niech posłuży sytuacja przedstawiona poniżej, na której możemy zobaczyć bardzo nieudane wyprzedzanie.

Jak powszechnie wiadomo, jazda motocyklem, szczególnie w ruchu miejskim, wymaga dużej koncentracji i skupienia, bo chwila nieuwagi, może doprowadzić do wypadku lub kolizji. Z uwagi na możliwości jakimi dysponuje motocykl, często kusi nas, żeby gdzieś się wcisnąć lub po prostu pojechać po swojemu i wyprzedzić wolniejsze pojazdy.

wyprzedzanie

Wielu motocyklistów często z tego korzysta i nie zastanawia się czy np. takie wyprzedzanie będzie bezpieczne. Dokładnie tak było na poniższym nagraniu, gdzie jeden z motocyklistów szybkim manewrem wyprzedził kilka samochodów prawym pasem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W krok za nim chciał pójść jego kolega. Niestety nie wziął pod uwagę faktu, że za chwilę jeden z pasów się skończy. Na swoje nieszczęście, gdy tylko to zauważył, było już za późno na reakcję…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News