Reflektor stojący Köpenick 209 - idealne rozwiązanie na wyjazd pod namiot lub na kemping

Wybór prezentu pod choinkę bywa dużym wyzwaniem. Jeśli nie macie dobrego pomysłu na podarunek, to ta nieoczywista, ale bardzo praktyczna propozycja, powinna przypaść Wam do gustu. Co to takiego? To akumulatorowy reflektor stojący firmy LEDINO. Może on zostać wykorzystany do oświetlenia terenu budowy lub jako mobilne źródło światła (np. w piwnicy). Doskonale sprawdzi się także podczas wyjazdu pod namiot lub na kemping.

reflektor
Podaj dalej

Reflektor stojący Köpenick 209 firmy LEDINO, to uniwersalne źródło światła, które równie dobrze nadaje się do użytku wewnętrznego, jak i na zewnątrz. Model ten emituje intensywne, chłodne, białe światło. Odlewana ciśnieniowo obudowa aluminiowa z hermetycznym wyłącznikiem i wysokim stopniem ochrony IP54 sprawiają, że reflektor akumulatorowy LED Köpenick 209 jest w dużej mierze odporny na warunki atmosferyczne (-20° do 50 °C) i wpływy mechaniczne.

reflektor

Köpenick 209 charakteryzuje się bardzo długim czasem pracy. Przy 100% natężenia światła, pełne naładowanie akumulatora starcza na 4,5 godziny. Przy 50% na 9 godzin, a przy 25% nawet na 18 godzin. W trybie migania naładowanie akumulatora wystarcza na 4,5 godziny pracy. Akumulator do pełnego naładowania potrzebuje około 6 godzin.

Cena reflektora Köpenick 209 waha się w granicach 400-500 zł.

Przeczytaj również