JBL Flip 5 - doskonała jakość dźwięku, którą możesz się cieszyć każdego dnia

JBL Flip 5 - doskonała jakość dźwięku, którą możesz się cieszyć każdego dnia

Podaj dalej

„Idą świętą, idą święta, każda buzia uśmiechnięta…” No i właśnie, jak się tu nie uśmiechać i nie cieszyć, kiedy przed nami Boże Narodzenie, choinka i prezenty. A skoro już jesteśmy przy świątecznych podarunkach, to może warto pomyśleć o czymś praktycznym, jak np. głośnik bezprzewodowy firmy JBL.

Świata Bożego Narodzenia, to niezwykły czas, w którym chcemy obdarowywać naszych najbliższych wyjątkowymi prezentami, które zostaną z nimi na długo i trafią w ich gusta oraz potrzeby. Jednym z bardziej uniwersalnych podarunków jest głośnik bezprzewodowy. Jest to prezent, który może stanowić świetny prezent dla każdego.

Głośnik JBL

Decydując się na tego typu prezent, warto zastanowić się nad sprawdzoną i popularną marką. Jedną z takich firm jest amerykański JBL, którego produkty są znane i cenione na całym świecie. JBL to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości.

Jednym z ciekawszych modeli w ofercie JBL-a jest model Flip 5. Cechuje go fantastyczna jakość dźwięku i bardzo dobre wykonanie. Zapewnia ponad 12 godzin odtwarzania w dowolnych warunkach pogodowych. Nagły deszcz, to żaden problem, ponieważ Flip 5 ma wodoszczelność IPX7 do głębokości 1 metra. Flip 5 dostępny jest w imponującej palecie aż jedenastu wersji kolorystycznych.

To niewątpliwie jeden z ciekawszych prezentów, z którego bardzo zadowolony będzie każdy entuzjasta spędzania czasu na świeżym powietrzu. Głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5 można już nabyć już za ok. 300-400 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News