Fotel gamingowy SR300 V2 WH - prawdziwy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek

Fotel gamingowy SR300 V2 WH - prawdziwy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek

Podaj dalej

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, więc pora zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych. Z tej okazji wiele sklepów przygotowuje specjalne oferty i promocje dla swoich klientów. W tym roku, na liście wymarzonych prezentów znalazł się m.in. fotel gamingowy, który jest niezwykle pożądanym elementem w pokoju każdego gracza.

Emocje sięgające zenitu, kilkugodzinne batalie w wirtualnej rzeczywistości i odpowiednie narzędzia do walki – to coś, co doceni każdy gracz. Odpowiedni sprzęt komputerowy to podstawa, ale dla miłośnika gier komputerowych równie ważną kwestią będzie wygoda i niczym niezakłócona rozrywka. Dlatego też, ważnym elementem tej układanki jest dobry fotel gamingowy, który zapewni odpowiedni komfort osobom, które spędzają przed ekranem komputera długie godziny.

fotel gamingowy

Jeśli gracz, którego chcemy obdarować w te święta, jest już wyposażony w niemal wszystkie możliwe akcesoria, to podarujmy mu wyjątkowy prezent. Fotel gamingowy, który pozwoli przemienić jego zwykły pokój w oryginalne studio do gier.

SPC Gear SR300 V2 – fotel gamingowy z prawdziwego zdarzenia

Fotel gamingowy to prezent dla prawdziwego gamera, który ceni sobie wygodę i komfort podczas rozgrywki. Różni się on dość znacząco od tradycyjnych foteli biurowych. Swoją konstrukcją zbliżone są bardziej do foteli rajdowych i są dostosowane do wielogodzinnych rozgrywek. Przy wyborze odpowiedniego modelu najlepiej zwrócić uwagę na to, aby posiadał on wygodny i wysoki zagłówek. Równie ważne są szerokie podłokietniki oraz możliwie jak najwięcej regulowanych elementów, które pozwolą odpowiednio dopasować fotel.

SPC Gear SR300 V2 WH to gruntownie zmodernizowana i odświeżona druga generacja niezwykle popularnego fotela dla graczy. Kształt nawiązuje do foteli rajdowych i zapewnia wysoki komfort. Wysokie oparcie pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Konstrukcja fotela składa się ze stalowej ramy, a podstawą oparcia oraz siedziska są elastyczne pasy, które zapewniają wygodę oraz jakość. Fotel posiada mechanizm TILT umożliwiający bujanie oraz podłokietniki typu 2D pozwalające na regulację wysokości podparcia.

To prezent, z którego bardzo zadowolony będzie każdy maniak gier komputerów. Cena SPC Gear SR300 V2 WH oscyluje w granicach 600-700 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News