Opłata 6000 tysięcy złotych rocznie, żeby samochód przyspieszał?

Opłata 6000 tysięcy złotych rocznie, żeby samochód przyspieszał?

Opłata 6000 tysięcy złotych rocznie, żeby samochód przyspieszał?

Podaj dalej

Opłata na jaką wpadł jeden z producentów samochodowych jest szokująca oraz z pewnością wzbudzi wiele kontrowersji.

Subskrypcje są powszechne

telewizor opłata

W otaczającym nas świecie technologii, na każdym kroku możemy spotkać metodę przykładowo miesięcznej subskrypcji za daną usługę. W tej kategorii można wyróżnić platformy streamingowe coraz częściej zastępujące klasyczną telewizję w wielu domach, czy też serwisy z ogromnymi bibliotekami dostępnych gier. Każda opłata za taki rodzaj usługi ma wspólne cechy. Po pierwsze pozwala na rezygnację w dowolnym momencie, bez konieczności zachowywania terminu wypowiedzenia umowy oraz przedstawia prosty, przejrzysty plan.

Dodatkowa opłata za lepsze przyspieszenie

felga koło opłata

Mercedes-Benz za pośrednictwem BBC poinformował o interesującej formie subskrypcji, podążając tym samym za panującymi trendami. Za opłatą wynoszącą 1200 dolarów rocznie, można będzie wykupić pakiet serwisowy, który przyspieszy nasz samochód w rozbiegu o-100 km/h o sekundę. Póki co producent zamierza wprowadzić taki rodzaj płatności tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak nie można przewidzieć gdzie taka usługa będzie dostępna w przyszłości.

Inny przypadek subskrypcji

fotel opłata

W nieodległej przeszłości mogliśmy także usłyszeć o innym producencie, który chce doprowadzić do subskrybowania niektórych funkcji w swoich samochodach. Mowa tutaj o BMW, które zaoferowało aktywację podgrzewanych foteli za odpowiednią opłatą w charakterze miesięcznym.

Jak będzie wyglądała przyszłość takiego sposobu rozliczeń? W tej chwili nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ale możemy się spodziewać, że ten trend będzie wciąż rósł. Oby tylko nikt nie wpadł na pomysł, aby wprowadzić płatną subskrypcję na działanie gaśnicy samochodowej.

Sprawdź także

Nowy dodatek i obniżka cen! Rząd przyjął wczoraj bardzo ważny projekt!

Nowe przepisy! Tysiące aut nie wjadą do polskiego miasta!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News