Ogromna prędkość i niebezpieczne wyprzedzanie! Ten kierowca oszukał przeznaczenie! [WIDEO]

Ogromna prędkość i niebezpieczne wyprzedzanie! Ten kierowca oszukał przeznaczenie! [WIDEO]

Podaj dalej

Wyprzedzanie to jeden z częstszych manewrów, jakie wykonujemy na drodze. Jednym przychodzi to łatwiej, drugim trudniej, bo manewr nie należy do najłatwiejszych. Jeszcze inni sami sobie komplikują sprawę i stwarzają ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Dobrym przykładem jest kierowca widoczny na poniższym nagraniu, który sam prosi się o kłopoty. Jesteście ciekawi co zrobił? Obejrzyjcie poniższe nagranie!

Ryzykowne wyprzedzanie

Na poniższym nagraniu widzimy, jak kierowca z wideorejestratorem spokojnie jedzie sobie prawym pasem. Nagle na lewym pasie pojawia się kierowca, któremu bardzo się gdzieś spieszy. Niestety dla niego, na swojej drodze napotyka wolniej jadącego busa. Nie myśląc za wiele, delikatnie hamuje i zabiera się za wyprzedzanie.

wyprzedzanie

Zapytacie gdzie, przecież tam nie ma miejsca! Dla tego kierowcy to żaden problem! Zamiast poczekać aż kierowca busa zjedzie mu na prawy pas, postanowił wcisnąć się na pas zieleni i wyprzedzić go w dość ryzykowny sposób.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Tym razem cała sytuacja miała szczęśliwe zakończenie, ale strach pomyśleć co by było, gdyby samochód stracił przyczepność i uderzył np. barierki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News