"Odrzutowy" traktor na autostradzie wyprzedza busa! Co za moc! (WIDEO)

"Odrzutowy" traktor na autostradzie wyprzedza busa! Co za moc! (WIDEO)

traktor na autostradzie

Podaj dalej

Traktor na autostradzie i to w dodatku z przyczepą kempingową wyprzedzający busa? Jeśli myślałeś, że widziałeś już wszystko na polskich czy europejskich autostradach, to jesteś w dużym błędzie?

Traktor na autostradzie – co za widok!

Pewnie nie raz czytaliście artykuły z traktorem w roli głównej. Zazwyczaj dotyczyły one raczej tego, że taki pojazd wjechał wbrew przepisom i logice na drogę szybkiego ruchu lub autostradę. Tym razem jednak, traktor nie występuje bynajmniej w roli zawalidrogi.

traktor na autostradzie

Na opublikowanym w internecie nagraniu widać, jak kierowca busa daje się wyprzedzić… ciągnikowi, który na dodatek holuje przyczepę kempingową!

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Traktor z przyczepą kempingową wyprzedza busa

Na poniższym filmie nagraniu widać, jak kierowca jadącego prawym pasem busa, chyba sam nie wierzył w to co widzi. Zapewne doznał on „lekkiego” szoku i postanowił nagrać prędkościomierz w swoim samochodzie, który w momencie, kiedy był wyprzedzany przez „odrzutowy traktor”, wskazywał 100 km/h.

traktor na autostradzie

Zapytacie jak to możliwe? Prawdopodobnie pojazd widoczny na filmie, wyprzedzający samochód dostawczy tylko z wyglądu przypomina ciągnik rolniczy. Niejednokrotnie można bowiem spotkać nie tylko w Polsce, ale i w innych państwach, kolejki turystyczne przypominające lokomotywę z podpiętymi wagonikami, które w rzeczywistości bazują na innych samochodach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News