Niewiarygodna akcja ratunkowa! Policjantka uratowała życie niepełnosprawnemu mężczyźnie

Niewiarygodna akcja ratunkowa! Policjantka uratowała życie niepełnosprawnemu mężczyźnie

Podaj dalej

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Lodi, w stanie Kalifornia, w Stanach Zjednoczonych. Niewiele zabrakło, by środowy poranek zakończył się tragicznie dla 66-latka, który utknął w swoim elektrycznym wózku inwalidzkim na przejeździe kolejowym.

Niepełnosprawny Kalifornijczyk na torach

12 sierpnia, w godzinach rannych, patrolująca okolice funkcjonariuszka miejscowej Policji zobaczyła niepełnosprawnego mężczyznę na elektrycznym wózku inwalidzkim, który utknął na przejeździe kolejowym.

Gdy na horyzoncie pojawił się nadjeżdżający pociąg, policjantka natychmiast wysiadła z radiowozu i ruszyła do akcji ratunkowej. W ostatnim momencie wyciągnęła mężczyznę z wózka, który chwilę później został roztrzaskany na kawałki przez rozpędzony pociąg. Tylko dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji tej dzielnej kobiety, 66-letni mężczyzna uniknął śmierci. Doznał on tylko urazu nogi i przetransportowano go do szpitala.

akcja ratunkowa

Cała to zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona na mundurze funkcjonariuszki. Zobaczcie sami zapis z tej bohaterskiej akcji!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News