Nie wiesz co dać dziadkowi na urodziny? Kup mu ciężarówkę Scania L80

Nie wiesz co dać dziadkowi na urodziny? Kup mu ciężarówkę Scania L80

Podaj dalej

Życie napisało piękną historię, którą nagłośnił i opublikował lokalny, holenderski portal “Eindhovens Dagblad”. 91-latek otrzymał na urodziny niezwykle nostalgiczny prezent – odrestaurowaną ciężarówkę Scania L80 z 1972 roku.

Scania L80 – ciężarówka pełna wspomnień

Głównym bohaterem tej historii jest 91-letni Friedi Slegers. Był on właścicielem firmy transportowej, którą przejął w 1959 roku od swojego wujka. Mimo, że od dawna nie jest on już właścicielem firmy, którą obecnie zarządza jego wnuk, to nadal ma słabość do ciężarówek, a zwłaszcza modeli z czasów swojej młodości.

Scania L80

W związku z tym, wnuk pana Slegers’a postanowił zrobić mu niezwykłą niespodziankę. Specjalnie na 91-letnie urodziny dziadka kupił samochód ciężarowy Scanię L80 z 1972 roku. Pojazd został w pełni odrestaurowany na wzór pojazdu z lat 60-tych, czyli jednego z pierwszych pojazdów w firmie dziadka.

Czytaj także: Tragedia na obwodnicy Lublina! Kierowca spłonął we wraku ciężarówki

Uroczyste wręczenie prezentu miało miejsce pod domem pana Slegers’a. Reakcja dziadka, była bardzo łatwa do przewidzenia… Nie obyło się bez wzruszenia i łez radości.

Friedi Slegers, werd vandaag op zijn 91e verjaardag verrast door een wel hele bijzondere uitbreiding van het wagenpark van de firma Slegers.Een volledig gerestaureerde Scania-Vabis L80 uit 1972!Dank aan van Boxmeer spuiterij Schijndel #friedislegershelmond #friedislegers #friedislegersoldtimer #91 #scaniavabis #scanianederland #scania

Gepostet von Friedi Slegers Transport & Warehousing Helmond am Sonntag, 16. August 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News