Motocyklista wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Gdzie on miał oczy?

Motocyklista wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Gdzie on miał oczy?

tramwaj

Podaj dalej

Chwilę grozy przeżył motocyklista, który wjechał pod jadący tramwaj. Co więcej, sytuacja ta wydarzyła się w miejscu kompletnie niespodziewanym, czyli na przejściu na pasach.

Motocyklista zapłacił za swoją głupotę

Motocyklista jadący drogę, może mówić o dużym szczęście. Przeżył zderzenie z tramwajem, które mogło się skończyć tragicznie, a w dodatku nie odniósł jakiś poważnych obrażeń.

Czytaj także: Kierowca wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Cud, że przeżył…

Na nagraniu z kamery zamontowanej w tramwaju widzimy bardzo niebezpieczne zdarzenie. Jadący równolegle do tramwaju motocyklista, w pewnym momencie decyduje się na nagły skręt w lewo, chcąc prawdopodobnie zawrócić. Niezrozumiałe jest to, że chce on to zrobić w miejscu do tego nie przeznaczonym, czyli na przejściu na pasach.  Niestety nie zauważa, jadącego w tym samym czasie tramwaju. Motorniczy zaskoczony głupim i nieodpowiedzialnym zachowaniem motocyklisty, nie jest w stanie nic zrobić i wjeżdża prosto w niego.

Nie posiadamy dokładnych informacji o stanie zdrowia potrąconego motocyklisty, ale sądząc po nagraniu, na szczęście nie odniósł on jakiś większych obrażeń.

Always look behind from IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News