Milion biletów w niesamowitej cenie. Promocja obowiązuje do końca listopada!

Milion biletów w niesamowitej cenie. Promocja obowiązuje do końca listopada!

Milion biletów w niesamowitej cenie. Promocja obowiązuje do końca listopada!

Podaj dalej

Polskie Koleje Państwowe to największy krajowy przewoźnik kolejowy, który powstał już ponad 20 lat temu-1 września 2001 roku. PKP Intercity przygotowało milion wyjątkowych biletów na sprzedaż w ramach oferty „Promo”.

PKP przeżywa w tym roku wyjątkowo wysoki poziom zainteresowania. Dotychczasowo zebrane dane wskazują, że w bieżącym roku pociągami polskiego przewoźnika podróżowało ponad 43,5 miliona pasażerów. Dotychczasowy rekord należał do roku 2019, kiedy to z usług skorzystało 37 milionów pasażerów.

Milion przejazdów

Przewoźnik kolejowy poinformował, że w terminie od października do końca listopada sprzeda milion biletów w bardzo atrakcyjnych cenach. Pula miliona biletów będzie także dostępna na wszystkie dostępne relacje przedsiębiorstwa. Narzędziem pomocnym w korzystaniu z promocji jest strona „Łowcy Promo” stworzona specjalnie na potrzeby wydarzenia.

Warto również wspomnieć, że prowadzona akcja będzie łączyła się z ustawowymi ulgami. Promocja odnosi się również do kwestii komfortu podróży. Tak jak przekazuje PKP – wszystkie klasy będą objęte przeceną.

Porównanie cen

milion

Na stronie PKP Intercity, która pozwala na wyszukiwanie połączeń i zakup biletów, możemy sprawdzić, że aktualna cena biletu relacji Poznań – Warszawa wynosi około 50 złotych za 2 klasę oraz około 100 złotych za 1 klasą. W informacjach od PKP przeczytać możemy o przykładowych cenach promocyjnych za konkretne trasy. W przypadku opisanym wyżej, kwota należna po zniżce ma wynieść jedynie 19 złotych. Jeśli zatem planujemy podróż lub mamy po prostu czas na wyjazd, być może warto rozważyć skorzystanie z promocji.

Z pełną informacją dotyczącą promocji można zapoznać się na stronie Intercity.

Sprawdź także

Nowy dodatek dla gospodarstw domowych-nawet 1500 złotych! Wnioski można składać do lutego 2023

Właścicieli nieruchomości czeka nowa opłata. Rząd planuje nowy obowiązek, który wyniesie kilkaset złotych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News