Lamborghini ujawniło wyjątkowego Aventadora. Po prostu bajka

Lamborghini ujawniło wyjątkowego Aventadora. Po prostu bajka

Podaj dalej

Aventador SVJ Xago Edition to najnowsze „dziecko” w ofercie włoskiego producenta jednego z najbardziej znanych marek luksusowych. Ten samochód jest wyjątkowy, bo reaguje na obecną sytuację na świecie.

lamborghini

Premierze nowego Lamborghini i tym samym wyjątkowego Aventadora towarzyszyło ujawnienie nowego programu dostosowywania samochodów online. To Ad Personam Studio, w którym stworzenie i zamówienie „swojego roadstera Aventadora SVJ Xago Edition” zagwarantuje Wam jeden z 10 planowanych egzemplarzy.

lamborghini

Jak można zauważyć na zdjęciach, ten Aventador pozbawiony dachu wyróżnia się przede wszystkim heksagonalnymi ozdóbkami na głównych panelach nadwozia. Trudno też nie zauważyć niebieskich akcentów. To jednak ciągle ten sam roadster SVJ. Posiada on silnik V12 o mocy 770 koni i momencie obrotowym na poziomie 720 Nm.

lamborghini

To najpotężniejszy silnik V12 włoskiego producenta, jaki kiedykolwiek powstał w jego firmie. Umożliwia on rozpędzić się do „setki” w 2,8 sekundy. Maksymalna prędkość to nawet 350 km/h.

lamborghini

Ten wyjątkowy Aventador jest reakcją Lamborghini na pandemię koronawirusa na świecie. Firma zwyczajnie chce zaznaczyć tym modelem premierę swojego kreatora. Ponad 150 konsultantów będzie pomagało klientom, by Ci nie musieli kontaktować się z lokalnymi dealerami.

Lamborghini Sian w wersji Roadster oficjalnie zaprezentowane

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News