Kobieta "tankuje" Teslę na stacji benzynowej. To nagranie na długo zostanie w naszej pamięci

Kobieta "tankuje" Teslę na stacji benzynowej. To nagranie na długo zostanie w naszej pamięci

na stacji benzynowej

Podaj dalej

Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko, to musimy Was rozczarować. Jesteście w dużym błędzie! Ta sytuacja, która miała miejsce na stacji benzynowej, na długo zagości w pamięci internautów. Nie może być inaczej, skoro ta kobieta próbowała zatankować… Teslę.

Prawdopodobnie, nawet dziecko wie, że samochód elektryczny nie jeździ na benzynie, ani na Dieslu. To dość oczywista i nie podlegająca dyskusji sprawa. Niestety, jak się okazuje nie dla tej kobiety. Podjechała na stację benzynową i próbowała zatankować swojego elektryka. Diesel lub benzyna do Tesli? Naprawdę, można być tak nierozgarniętym? Okazuje się, że tak…

diesel na stacji benzynowej

Kobieta podjechała na stację benzynową i próbowała zatankować swój samochód, zapomniała tylko, że jeździ Teslą. Zastanawia nas to, czy faktycznie nie była świadoma tego, że jej samochód jest samochodem elektrycznym.

Po podjechaniu pod dystrybutor, kobieta wysiada z samochodu i wyraźnie zagubiona chodzi i szuka miejsca do którego mogłaby wsadzić pistolet do tankowania. Po dłuższej chwili udaje jej się namierzyć, a następnie otworzyć „wlew do baku”.

diesel na stacji benzynowej

Jak gdyby nigdy nic, kobieta chwyta za pistolet do tankowania i próbuje zatankować. Oczywiście nie ma szans, żeby końcówka od węża z Dieslem pasowała do gniazda elektrycznego. Wyraźnie zdezorientowana kobieta, wzięła telefon i zaczęła dzwonić. Prawdopodobnie postanowiła skorzystać z czyjejś z pomocy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News