Kobieta "tankuje" Teslę na stacji benzynowej. Elon Musk nie lubi tego [WIDEO]

Kobieta "tankuje" Teslę na stacji benzynowej. Elon Musk nie lubi tego [WIDEO]

Podaj dalej

Jeśli sądzicie, że widzieliście już wszystko, to musimy Was rozczarować. Ta dziwna sytuacja miała miejsce na stacji benzynowej i prawdopodobnie długo zagości w pamięci internautów. Ale nie może być inaczej, skoro widoczna na nagraniu kobieta próbowała zatankować… Teslę. Co na to Elon Musk? Możemy się tylko domyślać.

Elon Musk nie wierzy w to co widzi

Zapewne nawet dziecko zdaje sobie sprawę, że samochód elektryczny nie jeździ ani na benzynie, ani na dieslu. To dość prosta i nie podlegająca dyskusji sprawa. Niestety, jak się okazuje nie dla tej kobiety, która podjechała na stację benzynową i próbowała zatankować swojego elektryka.

Elon Musk

Diesel lub benzyna do Tesli? Elon Musk nie lubi tego

Pewna kobieta podjechała na stację benzynową i próbowała zatankować swój samochód. Zapomniała tylko, że jeździ elektryczną Teslą.

Elon Musk

Po podjechaniu pod dystrybutor, kobieta wysiadła z samochodu i wyraźnie zagubiona szukała miejsca, do którego mogłaby wsadzić pistolet do tankowania. W końcu udaje się jej namierzyć „wlew do baku”.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Pewna siebie kobieta chwyta za pistolet do tankowania. Niestety dla niej, nie ma szans, żeby końcówka od węża z paliwem pasowała do gniazda elektrycznego. Co tu dużo mówić… kabaret jakich mało!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News