Kiedy zamiast uciekać, postanawiasz zostać i łapać ciężarówkę. Niezwykłe nagranie z wypadku

Kiedy zamiast uciekać, postanawiasz zostać i łapać ciężarówkę. Niezwykłe nagranie z wypadku

uciekać czy nie

Podaj dalej

Niektóre reakcje ludzkie są zastanawiające i bardzo nieprzewidywalne. Wiele osób oglądając to nagranie, od razu pomyśli sobie: „Gościu, co Ty robisz? Uciekaj!” Ta normalna, wydawałoby się reakcja na zaistniałą sytuację, w tym wypadku nijak miała się do rzeczywistości.

Uciekać czy nie?

Nie wiemy czemu, ale oglądając to nagranie, mieliśmy przeczucie, że rozładunek tych ciężkich stalowych prętów, zakończy się kompletną katastrofą. Jak się chwilę później okazało, mieliśmy rację.

Ku naszemu zdziwieniu, ramię dźwigu było dość wytrzymałe i nie to stanowiło problemu. Zdecydował ciężar ładunku, który w tym przypadku był ewidentnie za ciężki dla tego sprzętu. W związku z tym, samochód niebezpiecznie przechylił się w stronę operatora.

Czytaj także: Ależ historia! Mechanik przesadził z siłą i zrzucił na siebie samochód z podnośnika

W takiej sytuacji jak ta, chyba większość z nas uciekłaby jak najdalej od samochodu – normalna ludzka reakcja, w sytuacji niebezpieczeństwa. Jednak gość na nagraniu, łatwo się nie poddaje i zamiast uciekać, postanawia „ratować” ciężarówkę.

Jakby tego było mało, po chwili przybiegł drugi odważny facet, który postanowił własnymi rękoma trzymać przewracający się pojazd. Niestety, było jednak już na to za późno.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News