Kiedy chcesz się pościgać z kolegami na autostradzie, ale twoja dziewczyna zaciąga ci hamulec ręczny

Kiedy chcesz się pościgać z kolegami na autostradzie, ale twoja dziewczyna zaciąga ci hamulec ręczny

Podaj dalej

Na drogach dzieją się czasami naprawdę dziwne rzeczy. Niemal codziennie oglądamy dużo różnych i nietypowych filmów. Dzisiaj postanowiliśmy Wam przypomnieć dość nietypowe nagranie, jaki miało miejsce już jakiś czas temu na autostradzie w Meksyku. Grupa motocyklistów chciała pościgać się z kierowcą samochodu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dziewczyna kierowcy miała trochę inne plany i postanowiła przerwać ten pojedynek zaciągając hamulec ręczny.

Hamulec ręczny na autostradzie? Nie, to głupi pomysł

Jeżeli jesteście ciekawi co się stanie, gdy zaciągniecie hamulec ręczny w czasie szybkiej jazdy samochodem na autostradzie, to koniecznie musicie zobaczyć to nagranie. Film wrzucamy oczywiście ku przestrodze, gdyby komuś przyszło do głowy zaciągać „ciupagę” podczas jazdy na autostradzie.

Do tego groźnego i niecodziennego wypadku doszło na jednej z autostrad w Meksyku. Dziewczyna, która była pasażerem samochodu wkurzyła się na swojego chłopaka, że ten postanowił się ścigać z motocyklistami. Wpadła na idiotyczny wręcz pomysł, żeby go powstrzymać. Postanowiła zaciągnąć hamulec ręczny. Niestety, ale chyba nie do końca była świadoma skutków swojej głupiego pomysłu.

Na nagraniu z kamery umieszczonej na kasku jednego z motocyklistów, widać jak samochód w wyniku hamowania wpada w poślizg i wjeżdża na barierki, a następnie zaczyna dachować. Niestety, ale brak jest informacji o stanie zdrowia pasażerów samochodu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News