„Maluch” na najdroższej ulicy świata! Takich reakcji ludzi nikt się nie spodziewał!

„Maluch” na najdroższej ulicy świata! Takich reakcji ludzi nikt się nie spodziewał!

Podaj dalej

Wydawać by się mogło, że „Maluch”, czyli Fiat 126 p zaparkowany na najdroższej ulicy świata nie zwróci niczyjej uwagi. Okazało się jednak, że wywołał on niemałą sensację, a przechodnie częściej niż z luksusowym Rolls-Royce’m robili sobie zdjęcia z nim. Samochód zaparkował na Rodeo Drive w luksusowej dzielnicy Los Angeles, Beverly Hills.

Właścicielem „obiektu pożądania”, który w latach 70 i 80, a nawet 90 cieszył się w naszym kraju ogromną popularnością jest Polak mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna jeździ po USA swoim „Maluszkiem” i gdzie by się nie pojawił, stanowi nie lada sensację. Tym razem wybrał się do miasta Aniołów i zaparkować swój samochód na jednej z najdroższych ulic świata.

Auto zaparkował przed luksusowym, wartym milion dolarów Rolls-Royce’m. Zajął dogodną pozycję i filmował reakcję ludzi, którzy przechadzali się ulicą. Okazało się, że nasz poczciwy Fiat 126 p wywołał większe poruszenie i ciekawość. Przechodnie bardzo chętnie fotografowali się na jego tle. Zresztą zobaczcie sami!

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News